Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 w oddziałach zerowych
Za nami wyjątkowy dzień – uroczyste zakończenie roku szkolnego 2025/2026 w oddziałach zerowych. W tym roku do naszych „zerówek” uczęszczało 45 uczniów, którzy przez ostatnie miesiące z ogromnym zaangażowaniem poznawali świat, zdobywali nowe umiejętności oraz budowali pierwsze szkolne przyjaźnie.
Po
Bal Ósmoklasistów
W piątek, tydzień temu, odbył się długo wyczekiwany Bal Ósmoklasistów, który na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów.
Uroczystość została zainaugurowana przez uczniów tradycyjnym polonezem, a następnie eleganckim walcem, które zachwyciły zgromadzonych gości i były pięknym symbolem kończącego
.
Zakończenie roku szkolnego 2025/2026
26 czerwca 2026 r.
Godz. 8.00 - klasy 2, 3, 4b, 4c, 4d, 4e, 5
Godz. 9.30 - klasa 1, 2a, 4a, 6, 7
Godz. 10.00 - klasy 8
-
Przydział sal dla poszczególnych klas
1A – sala nr 9
1B – sala nr 8
1C – sala nr 1
1D – sala nr 7
1E – sala nr 10
2A – sala nr 6
-
Kursy autobusu szkolnego 26.06.2026 r.
Trasa: Trzciany – Szkoła
• 7.10/ 8.45 / - Trzciany , ul. Granitowa, ul. Żwirowa
• 7.20 / 8.55 / - Suchocin, ul. Modlińska
• 7.25 / 9.00 / – Osiedle pod Kurantami
• 7.27/ 9.02 /– Skierdy, ul. Nadwiślańska
• 7.33/ 9.03 /– Rajszew, ul. Mazowiecka, ul. Golfowa
• 7.37/ 9.07 /– Nadzorcówka
Zajęcia edukacyjne klasy 2a w szkółce leśnej w Skierdach
Wtorkowe popołudnie klasa 2a spędziła w szkółce leśnej w Skierdach na zajęciach edukacyjnych o lesie oraz grach i zabawach ruchowych na świeżym powietrzu. Najpierw Pan Marek, leśniczy szkółkarz, opowiadał nam o całej procedurze powstawania lasów państwowych - od pozyskiwania nasion, poprzez ich prze
Wycieczka klasy 3b do Parku Rozrywki w Julinku
W czwartek 16 czerwca klasa 3b wyruszyła do Parku Rozrywki w Julinku, aby cieszyć się ostatnią wspólną wycieczką. Prognozy pogody nie były optymistyczne, ale nasza wiara w dobry humor aury opłaciła się - nie padało, a wraz z upływem czasu robiło się coraz ładniej i coraz cieplej. Podczas zabaw w wes
Wycieczka rowerowa klasy 4d na lody do Nowego Dworu Mazowieckiego
Klasa 4d pod opieką wychowawcy Karola Szczepkowskiego postanowiła wybrać się na lody do Nowego Dworu Mazowieckiego... na rowerach! Czyli wycieczka na sportowo. Kto inny jak nie oni ze swoim Wychowawcą?
Trasa prowadziła wspaniałymi ścieżkami rowerowymi Gminy Jabłonna, a pogoda i humory dopisywały od
Spotkanie z panem Michałem Machnackim, podróżnikiem i pasjonatem polskich gór, autorem przewodnika po Sudetach, Biegającym Bibliotekarzem
W mijającym tygodniu uczennice i uczniowie z klas 2a, 3b, 5d, 6d, 7a, 7b, 7c, 8b i 8c mieli możliwość uczestniczyć w spotkaniach z absolwentem naszej szkoły, panem Michałem Machnackim, podróżnikiem i pasjonatem polskich gór, autorem przewodnika po Sudetach, Biegającym Bibliotekarzem. Pan Michał z mi
W roku szkolnym 2025/2026 w świetlicy szkolnej była realizowana innowacja pedagogiczna "Budzimy wyobraźnię. Ilustracje do wierszy i fragmentów książek"
Jej głównym celem było rozwijanie kreatywności, wyobraźni oraz umiejętności uważnego słuchania.Uczniowie z dużym zaangażowaniem wsłuchiwały się w teksty czytane przez nauczyciela, analizowali je, a następnie wyrażali swoje przemyślenia i emocje poprzez tworzone ilustracje. Powstałe prace zachwycały pomysłowością, starannością wykonania oraz bogactwem wyobraźni młodych artystów.
Przez cały rok szkolny ilustracje uczniów zdobiły gazetki na korytarzu świetlicowym, budząc zainteresowanie społeczności szkolnej. Realizacja innowacji dostarczyła uczniom wielu pozytywnych doświadczeń, oraz była inspiracją do twórczego działania.
Wyświetl mniej
Uroczyste rozdanie nagród za konkursy gminne i szkolne organizowane w drugim półroczu
Na początku czerwca w naszej szkole odbył się apel, na którym zostały rozdane nagrody za konkursy gminne i szkolne, organizowane w drugim półroczu. Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Konkurs czytelniczo - plastyczny "Przeczytaj, bo warto!" klas 1-3
Ponieważ maj jest miesiącem książki, w tym miesiącu rokrocznie w naszej szkole organizowany jest dla klas 1-3 konkurs czytelniczo - plastyczny "Przeczytaj, bo warto!". Aby wziąć w nim udział, należy wykonać plakat, zachęcający do przeczytania wybranej przez autora pracy książki. W tym roku na konkurs wpłynęło 48 pięknych prac. Zawisły one na tablicach na szkolnym korytarzu, aby uczniowie mogli zapoznać się z zawartymi na nich informacjami i hasłami, polecającymi lektury.
ORGANIZACJA DYŻURU WAKACYJNEGO
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 im. STEFANA KRASIŃSKIEGOW CHOTOMOWIE
Lista dzieci przyjętych na dyżur wakacyjny w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Stefana Krasińskiego w Chotomowie ( 29.06.2026 r.- 17.07.2026 r.):
-----------------------------------------------
Do pobrania załączone wnioski z załącznikami i harmonogram czynności:
Dyżur wakacyjny 2026 - harmonogram czynności (pdf)
Zalacznik Nr 2. Odbiór dziecka z dyżuru (pdf)
Sekretariat szkoły
Godziny przyjęć interesantów:
pn. - czw. - 8.30 - 15.00
pt. - 7.30 -14.00
tel. (22) 772–62-84
Kontakty
- Nazwa szkoły
- Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Stefana Krasińskiego w Chotomowie, Chotomów, ul. Partyzantów 124
- E-mail szkoły
- sekretariat@spchotomow.edu.pl
- Telefon
- Sekretariat (+48) 22 772 62 84
Świetlica kl. 0- 1 - 22 767 57 44
Świetlica kl. 2-3 - 22 767 57 42
Logopeda - 22 300 45 02
Pedagog/Psycholog - 22 300 45 03
Reedukator - 22 767 57 46
Biblioteka - 22 300 44 97
Referent - 22 767 57 43
Pielęgniarka - 22 767 57 49
- Adres szkoły
- ul. Partyzantów 124
05-123 Chotomów
Poland
- E-mail administratora strony
- a.nasierowska@spchotomow.edu.pl

Ogłoszenia
Szanowni Rodzice,
nasza szkoła przystąpiła do programu mLegitymacje – wspólnej inicjatywy Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Cyfryzacji. mLegitymacja to legitymacja szkolna w telefonie będąca częścią aplikacji mObywatel.
Więcej informacji znajduje się w zakładce Szkoła/Sekretariat/mLegitymacja
Godziny dzwonków
Piątek 26.06.2026Galeria zdjęć
- brak danych
Odwiedź nas na fb
Napisz do nas
wczytywanie danych z serwera, proszę czekaćMapa
Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 1505210


