Altmajer Maciej
|
nauczyciel języka angielskiego
|
Badura Piotr
|
nauczyciel informatyki
|
Bandera Ewa
|
nauczyciel matematyki
|
Bobrowska-Wąsowska Sylwia
|
psycholog
|
Borkowska Patrycja
|
nauczyciel współorganizujący kształcenie
|
Borowczyk Sebastian
|
nauczyciel współorganizujący kształcenie
|
Brodowska Kinga
|
nauczyciel języka angielskiego
|
Brędowska Klaudia
|
nauczyciel współorganizujący kształcenie
|
Bryśkiewicz Izabela
|
nauczyciel współorganizujący kształcenie
|
Brzostek Barbara
|
pedagog specjalny, nauczyciel współorganizujący kształcenie
|
Budka Urszula
|
nauczyciel świetlicy
|
Butryn Iga
|
nauczyciel matematyki
|
Cegiełka Agata
|
nauczyciel fizyki
|
Czachorowska Gabriela
|
nauczyciel wychowania fizycznego i doradztwa zawodowego
|
Czekirda Beata
|
nauczyciel wychowania fizycznego i korektywy
|
Czubachowski Emil
|
nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa, wiedzy o społeczeństwie i religii
|
Drewnik Olga
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
|
Drozdowska Agnieszka
|
nauczyciel współorganizujący kształcenie
|
Faber Karolina
|
nauczyciel chemii
|
Frączak Sławomir
|
nauczyciel języka niemieckiego
|
Gniada Wioletta
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
|
Gołębiowska-Sobota Małgorzata
|
nauczyciel współorganizujący kształcenie
|
Grzelak Joanna
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
|
Ignaciuk Katarzyna
|
nauczyciel muzyki
|
Indulska Elżbieta
|
pedagog
|
Janek Sebastian
|
nauczyciel historii
|
Janikowska Lidia
|
nauczyciel świetlicy
|
Jarosz Joanna
|
nauczyciel przyrody, biologii i geografii
|
Kacperska Justyna
|
nauczyciel wychowania fizycznego i korektywy
|
Kacprowicz Jacek
|
nauczyciel techniki
|
Kacprowicz Jadwiga
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
|
Kochn Renata
|
nauczyciel języka polskiego
|
Kopera Beata
|
nauczyciel świetlicy, nauczyciel współorganizujący kształcenie
|
Kowalczyk Renata
|
nauczyciel wychowania fizycznego
|
Kraszewska-Kosiorek Anna
|
reedukator
|
Kroszkiewicz Joanna
|
nauczyciel edukacji przedszkolnej
|
Kuliś Marzena
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
|
Kupś Małgorzata
|
nauczyciel języka polskiego
|
Kuszneruk Izabela
|
nauczyciel świetlicy, nauczyciel wdż
|
Linke-Pęksa Anna
|
nauczyciel bibliotekarz
|
Liśkiewicz Agnieszka
|
nauczyciel religii, nauczyciel współorganizujący kształcenie
|
Łaniewska Katarzyna
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
|
Łojek Irena
|
nauczyciel języka polskiego
|
Małocha Justyna
|
nauczyciel religii, nauczyciel bibliotekarz
|
Mańkowska-Zbysińska Mariola
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
|
Mierzwińska-Mazurkiewicz Anita
|
nauczyciel plastyki
|
Mosakowska Agnieszka
|
nauczyciel religii
|
Nasierowska Agnieszka
|
nauczyciel współorganizujący kształcenie
|
Oleńczak Aleksandra
|
nauczyciel języka angielskiego
|
Piłat Barbara
|
nauczyciel współorganizujący kształcenie
|
Przywóska Joanna
|
psycholog
|
Roguska Aleksandra
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
|
Romatowska Sylwia
|
nauczyciel języka polskiego
|
Morawska Joanna
|
nauczyciel języka angielskiego
|
Rudnicka Jolanta
|
nauczyciel świetlicy
|
Rudnik Emilia
|
nauczyciel przyrody, biologii i geografii
|
Rybałko Tomasz
|
nauczyciel wychowania fizycznego i informatyki
|
Saks Danuta
|
reedukator
|
Sasiak-Liskowacka Monika
|
nauczyciel edukacji przedszkolnej
|
Sitek Robert
|
nauczyciel wychowania fizycznego, nauczyciel świetlicy
|
Skoroszewska Anna
|
nauczyciel matematyki
|
Sobolewska Agata
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
|
Sowińska Sabina
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
|
Sprawka Justyna
|
nauczyciel świetlicy
|
Sprawka Grażyna
|
nauczyciel geografii
|
Stachowicz Hanna
|
logopeda
|
Suska Eliza
|
logopeda
|
Szaga Andrzej
|
nauczyciel historii
|
Szarubko-Zubrzyńska Magdalena
|
nauczyciel języka polskiego
|
Szczepkowski Karol
|
nauczyciel wychowania fizycznego
|
Szczepkowski Sandra
|
nauczyciel wychowania fizycznego
|
Szewczuk Joanna
|
nauczyciel integracji sensorycznej
|
Taniewicz Barbara
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
|
Taniewicz Janina
|
nauczyciel matematyki
|
Turek Małgorzata
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
|
Wielochowska Gabriela
|
nauczyciel języka angielskiego
|
Wierzbicka Marta
|
nauczyciel świetlicy, języka angielskiego, etyki i wdż
|
Wołczyńska-Pazurek Anna
|
nauczyciel współorganizujący kształcenie
|
Wróbel Eliza
|
nauczyciel współorganizujący kształcenie
|
Wygowska-Wiśniewska Agnieszka
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
|
Zawadzka Joanna
|
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
|