• Biegi przełajowe

We wrześniu odbyły się biegi przełajowe, w których wzięli udział wszyscy uczniowie z klas IV – VI.

Najlepsi biegacze reprezentowali naszą szkołę w powiatowych zawodach w Białobrzegach.

Tam Karolina Japs zajęła – 8 miejsce, a Dominik Derlacki – 5 miejsce.

Piłka siatkowa

W marcu reprezentacja chłopców z klas IV -VI brała udział w Legionowie w mistrzostwach powiatu w piłce siatkowej. Nasi siatkarze zajęli tam I miejsce i uzyskali prawo reprezentowania powiatu legionowskiego w mistrzostwach międzypowiatowych w Wołominie. Tam chłopcy zajęli III miejsce.

Drużyna wystąpiła w składzie:
          od lewej, górny szereg:
          Piotr Rudnik, Czarek Solczak, Mateusz Duszak, Mariusz Jagnieża,
          od lewej, dolny szereg:
          Łukasz Fijołek, Mateusz Goślicki, Łukasz Janowski, Wojtek Gronau.

W kwietniu w naszej szkole odbywały się mistrzostwa gminy w piłce siatkowej dziewcząt. Nasze siatkarki pokonały reprezentację szkoły podstawowej w Jabłonnie. W mistrzostwach powiatu legionowskiego dziewczęta zajęły IV miejsce.

Skład naszej drużyny:
          Żaneta Dobrowolska, Iza Sałanowska, Aneta Kotowska, Angelika Załęska, Justyna Bieńkowska, Dorota Orłowska, Agnieszka Romanowicz, Małgorzata Derlatka.

W maju chłopcy z klas V i VI brali udział w mistrzostwach gminy w piłce nożnej. Mecze rozgrywane były w Jabłonnie. Nasz zespół pokonał dwie drużyny z Jabłonny: ze Szkoły Podstawowej i ze Szkoły Społecznej.

Skład naszej reprezentacji:
          Mateusz Duszak, Łukasz Fijołek, Łukasz Janowski, Piotr Rudnik, Mariusz Jagnieża, Bartek Komorowski, Bartosz Zaliwski, Mateusz Wieczorek, Tomek Prusinowski, Tomek Kamiński.

Tenis stołowy

Mateusz Chojnowski – uczeń klasy IV b został w tym roku mistrzem szkoły w tenisie stołowym.

Tenis stołowy

W lutym Bartosz Zaliwski z klasy V b i Mateusz Chojnowski z klasy IV b brali udział w mistrzostwach powiatu w tenisie stołowym w Serocku i zajęli II miejsce.

Przez cały rok szkolny rozgrywane były mecze w ramach szkolnej ligi trójek siatkarskich. Do ligi zgłosiło się 12 zespołów.

A oto uzyskane miejsca:

1. DUSZKI (Mateusz Duszak, Mateusz Goślicki, Tomek Kamiński)

2. DEVILS (Iza Sałanowska, Żaneta Dobrowolska, Łukasz Fijołek, Tomek Prusinowski)

3. MOSTOSTAL CHOTOMÓW CHOTOMOWIAKI (Bartosz Zaliwski, Łukasz Prusinowski, Bartek Komorowski, Kacper Kostewicz)

W czerwcu rozegrano finał mistrzów w piłce siatkowej. Cztery najlepsze zespoły ligi siatkarskiej rozgrywały mecze systemem każdy z każdym.
          Najlepszy okazał się zespół RUDNIKÓW w składzie: Piotr Rudnik, Łukasz Janowski i Wojtek Gronau.