• Wirtualny świat na godzinie wychowawczej w klasie 5b

• 03.05.2024 13:47
        • 26 kwietnia klasa 5b miała okazję poeksperymentować z okularami VR. Na godzinie wychowawczej wybraliśmy się w wirtualną wycieczkę, podczas której podziwialiśmy różnorodne krajobrazy przyrodnicze oraz odpoczywaliśmy i relaksowaliśmy się na słonecznej plaży.
        • Pierwsza Pomoc - warsztaty dla dzieci

• 03.05.2024 13:36
        • W mijającym tygodniu odwiedził nas Pan Marek Borowiec, ratownik z Legionowskie WOPR z bardzo ciekawymi warsztatami na temat pierwszej pomocy. Uczennice i uczniowie z zainteresowaniem słuchali opowieści o różnych akcjach ratunkowych oraz przyglądali się pokazom sprzętu pomagającego ratować zdrowie i życie ludzi.
        • Rozstrzygnięcie Konkursu Technicznego dla klas 1-3

• 23.04.2024 07:28
        • Miło nam poinformować o rozstrzygnięciu Gminnego Konkursu Technicznego dla kl. 1-3. Wręczenie nagród odbędzie się 5 czerwca na apelu szkolnym. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do zabawy za rok!

• Magiczny świat mitologii

• 22.04.2024 20:20
        • W czwartkowym przedstawieniu dzieci przeniosły naszą Szkołę do magicznego świata mitologii greckiej, prezentując swoje zdolności poetyckie, wokalne i wiedzę o starożytności.
          Dzieci rapując zaprezentowały swoją własną interpretację teksów o greckich bogach. Następnie akcja przeniosła się do dramatycznych scenek z życia bogów. Dzieci wcieliły się w różne postacie, takie jak Zeus, Atena czy Afrodyta, odtwarzając legendy z ich udziałem. Na zakończenie przedstawienia miał miejsce emocjonujący konkurs wiedzy antycznej. Dzieci odpowiadały na pytania dotyczące mitologii greckiej. Po bardzo zaciętym boju, godnym starożytnych olimpiad, konkurs wiedzy wygrali uczniowie z klasy 5c. Serdecznie gratulujemy!