• Świąteczna Zbiórka Żywności

• 06.12.2023 06:50
        • Podczas ostatnich dwóch weekendów (25 listopada i 2 grudnia) odbywały się Świąteczne Zbiórki Żywności. Akcję zorganizowano w supermarketach, sieciach handlowych, sklepach osiedlowych w całej Polsce. Nasi uczniowie jako wolontariusze wzięli w niej udział.
          Podczas bożonarodzeniowej zbiórki zbierano artykuły spożywcze z długim terminem przydatności do spożycia oraz łatwe w przechowywaniu, z których najuboższe rodziny i placówki przygotują świąteczne posiłki. Produkty zebrane podczas zbiórki trafiają do najbiedniejszych dzieci, rodzin wielodzietnych, osób samotnie wychowujących dzieci, bezdomnych, chorych i bezrobotnych a takżedo osób pracujących, których nie stać na zakup żywności.
          Wszystkim wolontariuszom i ludziom dobrej woli ślicznie dziękujemy za to, że zawsze i w każdej sytuacji można na Was liczyć.
        • Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

• 03.12.2023 11:35
        • Jak co roku w okresie przedświątecznym Szkolny Klub Wolontariatu w naszej szkole wspiera niepełnosprawnych artystów malujących ustami lub nogami z wydawnictwa AMUN. Zachęcamy do zakupu świątecznych kartek i kalendarzy 4 i 5 grudnia na pierwszym piętrze przy pokoju nauczycielskim.
          Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na na Fundację AMUN.
          Ceny artykułów świątecznych:
          kartka pocztowa świąteczna cena - 3 zł
          bilecik na prezenty - 3 zł
          arkusz z naklejkami świątecznymi- 2,50 zł
          kalendarz kieszonkowy- 2,50 zł
          kalendarz ze spiralą- 14 zł
          Z wyrazami szacunku: Agata Cegiełka i Agnieszka Nasierowska
        • Kiermasz ciast i słodkości

• 28.11.2023 21:57
          Wolontariuszom klas 7-8 za pomoc w sprzedaży. Dziękujemy również wszystkim, którzy te słodkości zakupili. Czujemy ogromną radość, że nasza Wspaniała Społeczność Szkolna tak niezwykle potrafi podzielić się z innymi.
        • Szkolne Koło Wolontariatu ogłasza świąteczną zbiórkę darów dla Domu Matki na Białołęce

• 23.11.2023 22:05
        • „Kluczem do zmiany świata jest wzajemna pomoc i współpraca” ~ Dalai Lama
          W ramach zbiórki żywności najbardziej prosilibyśmy o:
          - sałatki warzywne w słoikach / puszkach (np. mieszanka na sałatkę jarzynową, kapusta, warzywa kiszone i konserwowe),
          - produkty do wypieków: mąka, mleko, cukier, drożdże suszone, proszek do pieczenia,
          - kasze: gryczaną i manną,
          - konserwy mięsne: pasztety i szynki w puszkach oraz konserwy rybne,
          - owoce w słoikach lub puszkach (np. brzoskwinie, ananasy, kompoty),
          - bakalie, orzechy, suszone owoce,

• Dzień Pluszowego Misia – podaruj uśmiech dzieciom w szpitalach

• 18.11.2023 19:16
        • Z okazji zbliżającego się Dnia Pluszowego Misia, który przypada 25 listopada Fundacja Mam Marzenie zorganizowała akcję charytatywną dla chorych dzieci w szpitalach onkologicznych. Nasza szkoła wzięła aktywny udział w zbiórce pluszaków, zabawek, gier oraz artykułów szkolnych. Zebrane maskotki i przybory szkolne zostały przekazane fundacji, a następnie trafiły do szpitali: Instytut Matki i Dziecka, Szpital Dziecięcy w Dziekanowie Leśnym, Centrum Zdrowia Dziecka, Klinika i Poliklinika Reumatologii Wieku Rozwojowego.