• Podziękowanie za zbiórkę darów dla zwierząt z Żytomierza

• 16.04.2023 12:51
        • Składamy serdeczne podziękowanie całej Społeczności Szkoły za aktywny udział w zbiórce darów dla żytomierskich czworonogów. Dzięki zaangażowaniu darczyńców zgromadziliśmy 111 kg karmy dla zwierząt, które zostały przekazane Stowarzyszeniu „Wolontariat Legionowo” organizatorowi akcji. Duże wsparcie otrzymaliśmy od Sołtysa Chotomowa Pana Sylwestra Machino, który pomógł nam w sprawach organizacyjnych zbiórki.
          Gorące podziękowania kierujemy w stronę naszych wspaniałych Wolontariuszy, którzy 15 kwietnia 2023 r. aktywnie uczestniczyli w zbiórce darów przed marketem Feniks w Chotomowie dla potrzebujących zwierząt z Żytomierza.
        • Wielkanocna zbiorka żywności i środków czystości

• 07.04.2023 12:46
        • Szkolne Koło Wolontariatu pragnie serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom, którzy  przyczynili się do zebrania darów w tegorocznej akcji „Wielkanocna zbiórka żywności i środków czystości na rzecz seniorów i potrzebujących rodzin z gminy Jabłonna”. Dziękujemy za wrażliwość, chęć niesienia pomocy innym ludziom i zaangażowanie.  Z zebranych produktów w naszej szkole Ośrodek Pomocy Społecznej w Jabłonnie przygotował paczki dla Seniorów i osób samotnych na Święta Wielkanocne. Krótką transmisję przekazania darów można było obejrzeć w programie TV INFO.
        • Zbiórki karmy dla zwierząt z Żytomierza

• 10.03.2023 07:53
        • Zwracamy się z prośbą o włączenie się w akcję zbiórki karmy dla zwierząt z Żytomierza.
          Jeśli ktoś chciałby wspomóc, obecnie zbieramy:
          · Suchą karmę dla kociąt i szczeniąt
          · Suchą karmę dla psów i kotów
          · Karmę typu gastroindestinal dla psów i kotów
          · Smycze, obroże, transportery, środki na kleszcze, legowiska, koce, zabawki.