• 32 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

• 30.01.2024 07:12
        • I My też tam byliśmy!!! 😁Od kilku lat włączamy się w akcje WOŚP. Nasze stanowisko ze słodkościami były jedną z wielu atrakcji podczas finału w hali OSiR - sztabu Jablonna. Nasi uczniowie i rodzice Szkoły Podstawowej Nr1 w Chotomowie działali z pełnym zaangażowaniem i pozytywną energią! Pomogliśmy 💪 Za wszelką pomoc w organizacji bardzo dziękujemy.
        • Podziękowanie za świąteczną zbiórkę na rzecz potrzebujących Rodzin i Seniorów z Gminy Jabłonna

• 18.12.2023 21:46
        • Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Uczniowie!
          Szkolny Klub Wolontariatu pragnie serdecznie podziękować wszystkim, którzy tak licznie włączyli się w zbiórkę żywności i środków czystości dla potrzebujących Rodzin i Seniorów z naszej gminy. Dziękujemy za wrażliwość, chęć niesienia pomocy i zaangażowanie. Dzięki Państwu udało nam się zgromadzić, nie tylko sporą ilość artykułów żywnościowych i środków czystości, które wywołały uśmiech na twarzy osób potrzebujących. Cieszymy się, że razem udało nam się zdziałać tak wiele.
          W imieniu potrzebujących serdecznie dziękujemy.

• Serdeczne podziękowania dla Społeczności Szkolnej za dary przekazane dla Domu Matki na Białołęce

• 15.12.2023 21:15
        • "Nasze serca stają się czułe, dzieciństwo, wspomnienia i miłość bliskich, a przez cały rok jesteśmy lepsi, ponieważ w duchu znów stajemy się dziećmi w czasie Świąt Bożego Narodzenia ".
          Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję zbiórki zabawek i jedzenia dla Domu Matki na Białołęce. Domu, w którym przede wszystkim kobiety w ciąży i mamy z dziećmi znajdują schronienie. Wczoraj (14 grudnia) przekazaliśmy wszystkie rzeczy wysłanemu do nas kurierowi. Mamy nadzieję, że naszymi darami choć trochę umililiśmy ten świąteczny czas dzieciom z Domu Matki, a ich rodzicom daliśmy odrobinę nadziei na lepsze jutro.
          Jeszcze raz bardzo, dziękujemy.
        • Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych

• 06.12.2023 07:10
        • Szkolny Klub Wolontariatu składa serdeczne podziękowania Całej Społeczności Szkolnej za zaangażowanie i włączenie się do akcji „Podaruj kartkę i kalendarz AMUS” oraz wsparcia finansowego Artystów Malujących Ustami. Cały dochód z akcji został przekazany na konto Fundacji AMUN. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu akcji. Gratulujemy postawy pełnej empatii i dobroci. Życzymy zdrowych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego nowego roku 2024.
          Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu:
          Agata Cegiełka
          Agnieszka Nasierowska