• Świąteczna Zbiórka Żywności

• 28.11.2022 22:01
        • Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. W wielu rodzinach przygotowanie świątecznego stołu jest zadaniem niełatwym. Aby wspomóc najuboższych, w dniach 25 i 26 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji świątecznej zbiórki żywności zorganizowanej przez Bank Żywności w Legionowie Zbiórka miała miejsce w kilku sklepach Biedronka.

• Charytatywny kiermasz ciast

• 23.11.2022 21:16
        • Rodzice i uczniowie klasy 6a bardzo dziękują Dyrekcji, Nauczycielom, Szkolnemu Klubowi Wolontariatu oraz Pracownikom Szkoły za pomoc w organizacji dzisiejszego kiermaszu ciast. Wszystkim rodzicom i dzieciom dziękujemy za zaangażowanie i kupowanie naszych wypieków. Byliście cudowni!

• Podziękowania od Fundacji Mam Marzenie "Dzień Pluszowego Misia"

• 22.11.2022 18:45
        • W imieniu Fundacji „Mam Marzenie” składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom, którzy zaangażowali się w tym roku w akcję „Dzień Pluszowego Misia” i przekazali maskotki, gry, książki oraz przybory plastyczne dla szpitalnych oddziałów dziecięcych.